İletişim Formu

“Aşığı olduğumuz Alaçatı kültürünü yaşamak ve paylaşmak için, siz misafirlerimiz çok değerlisiniz.

Sizleri memnun edebilecek hizmeti sağlamak ve daha da güçlendirmek için; bizimle ilgili görüşleriniz bize yol gösterecektir.

Bizimle paylaşacağınız her detay; ürün-hizmet kalitemizi tekrar tekrar değerlendirmemiz, geliştirmemiz adına çok önemli ve değerlidir.

Alaçatı Muhallebicisi olarak değerli zamanınızı ve fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.”

Adresler

Alaçatı Muhallebicisi Merkez Ofis
Barbaros Mahallesi Mor Sümbül Sokak Meridian Business I-Blok No:1 Kat:13 Daire:182
Ataşehir / İSTANBUL
Tel: 0216 325 10 79
E-posta :bilgi@alacatimuhallebicisi.com

Alaçatı Muhallebicisi Üretim Tesisleri
Sanayi Mah. Martı Sok. No:10 İzmit / KOCAELİ
Tel: 0262 226 22 88
Fax: 0262 226 22 89
E-posta :uretim@alacatimuhallebicisi.com


ÖNERİNİZE EN GEÇ 24 SAAT İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜŞ SÖZÜ VERİYORUZ.

Şikayet kelimesini hayatımızdan çıkardık. Bizimle irtibata geçip bildirdiğin her öneri, istek, memnuniyetsizlik bizim bir adım daha ileri gitmemizi sağlayacak. Markamızı önemseyip bizimle irtibata geçip, markamızın ilerlemesine katkı sağladığın için teşekkür ederiz.

[[[["field2","contains"]],[["email_to",null,"oneri@alacatimuhallebicisi.com"]],"and"],[[["field2","contains"]],[["email_to",null,"erenozata@alacatimuhallebicisi.com"]],"and"],[[[null,"contains"]],[["email_to",null,"selimmuratsari@alacatimuhallebicisi.com"]],"and"]]
1 Step 1
Adınız
Soyadınız
E-Posta
Doğum Tarihiniz
İletişim Numarası
Mesajınız
0 /
Previous
Next

ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ’ne ait olan bu sitedeki içerik ve fotoğraflar uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.İçerik, basılı veya elektronik bir ortamda yazılı izni olmaksızın

kısmen yada tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamaz.